تبرییییییییییییک . . . .بلاخره بردیم!

 

ایران 3 صربستان  1  

 

تیم والیبال نوجوانان کشور مان بعد از باخت ناباورانه مقابل اسپانیا در دیدار دوم خود در چارچوب مسابقات نوجوانان جهان رودر روی تیم پرقدرت صربستان قرار گرفت که موفق شده بود در روز اول پورتوریکو را شکست دهد . پیش از دیدار دو تیم ، اسپانیا موفق شده بود در یک بازی یکطرفه پورتوریکو را سه برصفر شکست دهد به همین خاطر تقابل با صربستان برای ما حکم مرگ و زندگی را داشت.  چون با برتری در این دیدار همچنان امیدوار به صعود می ماندیم. بهروز عطائی در این دیدار تیم ایران را با ترکیب آرمین صادقیانی،شهاب احمدی،پوریا فیاضی، سجاد دهنوی، میلاد عبادی پور ،جواد حسین ابادی و ابوالفضل قلی پور لیبرو به میدان فرستاد. صربها نیز با ارنج اوروس کواسویج، لوکا مدیچ،الکسا بردجوویچ،الکساندر اوکولیچ،استانکووچ، زارکویچ،لازا لینسیچ(لیبرو) وارد زمین مسابقه شدند. تیم ایران ست اول را پرقدرت آغاز کرد . تیم ایران با زدن سرویس روی دست اوروس کواسویچ  کلیدی ترین مهرا صربها این بازیکن را از جریان مسابقه خارج کردند .حملات پشت خط جواد حسین آبادی در کنار دفاع خوب پوریا فیاضی و دریافت های بی نقص ابوالفضل  قلی پور موجب شد تیم ایران این ست را از آن خود کند. در ست اول تیم ایران هم خوب سرویس زد وبچه ها خوب دفاع انجام دادند. در ست دوم دو تیم تا امتیاز 7 برابر پیش رفتند اما صربها بازدن چند سرویس خوب 16بر 8از تیم ایران جلو افتادند. در این ست تیم ما در دریافت موفق عمل نکرد و این ست راواگذار کرد. د ر ست سوم دو تیم پا به پا پیش رفتند گاهی ایران و گاهی صرب ها پیش افتادند اما در پونها ی انتهایی تعویض های طلایی عطایی و درخشش میلاد عبادی پور و آرش تقوی باعث شد در نبردی سنگین تیم ما این ست را 30 بر 28 از آن خود کند.
ست چهارم دو تیم رقابت شانه به شانه ای با یکدیگر داشتند . در این ست این تیم ایران بود کا بادو دفاع خوب سجاد دهنوی 16 بر 14 از صربستان جلو افتادو در نهایت این ست و این مسابقه سرنوشت ساز را برد. تیم مادر این دیدار قدرت واقعی خود را به رقبا نشان داد . تیم کشورمان در آخرین مسابقه دور مقدماتی خود برابر تیم پورتوریکوقرار می گیرد. در تیم ایران میلاد عبادی پور و جواد حسین آبادی با 14 امتیاز بهترین های تیم ما بودند.
گفتنی است آنالیز دقیق و همزمان علیرضا طلوع کیان و تغییرات تاکنیکی تیم ایران از جمله نقاط قوت تیم در این سابقه بود که سهم بسزایی در این پیروزی داشت.

 

گزارش بازی ایران – صربستان   برد شیرین برابر صربستان 1

حالا دیگه میتونیم سرمون رو با افتخار بالا بگیریمهورا دم بچه ها گرم  خیییییلی حال کردمتشویق

انتقاممون رو گرفتیم آخه دفعه ی پیش تو فینال همین صربستان باعث شد تا قهرمان نشیم

اینم نشت خبری مربی ها:

 

عطایی: بازی به بازی بهتر می شویم
سرمربی تیم ایران بعد از برد شیرین برابر صربستان گفت: این برد برای ما بسیار مهم بود . در این دیدار بازیکنانم همه نکاتی را که به آنها گفته بودم در زمین پیاده کردند. وی افزود: ما در مسابقه اول به دلیل کم تجربگی باختیم ولی مطمئن هستم بازی به بازی بهتر می شویم.

فیاضی :حق ما برد بود
کاپیتان تیم ایران با تمجید بازی هم تیمی های خود گفت: حق ما در این دیدار برد بود .خیلی از بازیکنان ما کم تجربه هستند به همین خاطر در مسابقه اول کیفیت خوبی از خود ارائه ندادیم . فیاضی در پایان گفت : صربستان تیم پرقدرتی است که ما باضریب اشتباه کمتر بازی را از آنها بردیم.

کواسویچ: نمی دانم چرا باختیم
اوروس کواسویچ کاپیتان صربستان نیز گفت: هنوز هم در شک هستیم ، واقعا نمی دانم چرا باز ی را به ایران واگذار کردیم. آنها کمتر از ما اشتباه کردند و به حقشان رسیدند.

منبع: فدراسیون والیبال ایران

 

خب حالا دیگه باید منتظر بازی ایران - پورتوریکو باشیم که من ایمان دارم میبریییم.فرشته

/ 3 نظر / 23 بازدید
زیــبــا جـــونـــ

سلام دوست عزیز خوبی؟! میگم من آپم حتما به وبلاگم سر بزن،یه خبر داغ دارم یه خبر داغ دارم [نیشخند] بدو بیاها! کارت دارم،اومدی حتما هم عضو شو تا بفهمی [نیشخند][قلب] منتظرتم!!!

گندم

سلام ملخ.اسمت ملخه دیگه؟حالا اگه نبود بگو ی چی دیگه صدات کنم من دختره صبام همونکه اسمه وبش والیبالیست هاس اومدم بت سر بزنم بردرو هم تبریک میگم برم لباس عزامو دربیارم آخه نکه ی مدت باختیم من گفتم لباس عزابپوشم دیگه هی ازم نپرسن چت چرا ناراحتی؟ ملخ نوای دلم بیا لینکمون کناااااا از سعید معروفم عکس بذار بابای

عاشق والیبال

سلام دوست عزیز خوشحال میشم با یه دوست والیبالی دیگه آشنا شدم.شما هم وبلاگ خوبی دارید. پیروزی تیم والیبال نوجوانان رو هم تبریک میگم[لبخند] با تبادل لینک موافقم.لطفا شما منو با اسم دوستدار علیرضا نادی لینک کنید بعد به من اطلاع بدید شما رو با چه اسمی لینک کنم[گل] موفق باشید