ایران برد............ایران باخت......!

تشویقایران بردهورا

سلام باید بگم که تیم والیبال دانشجویان ایران پس از دو شکست متوالی دربرابر تیم های اوکراین و روسیه دیشب در نبردی نسبتا تنگاتنگ در برابر تیم قدرتمند مکزیک توانست در سه گیم متوالی این تیم را شکست دهد و پیروز میدان شود جای دارد که به همه ی بازیکنان خسته نباشید بگیم و براشون آرزوی موفقیت در بازی های بعدی کنیمقلب

یه چیز دیگه این که ایران در بازی بعدی خود که برابر تیم رژیم اشغالگر قدس است به میدان نمی ره در این صورت ما سه باخت خواهیم داشت و پتانسیل فینالیست شدنمون رو به راحتی از دست میدیم.عصبانی

و اما . . .

ایران باخت. . .گریه

تیم ملی نوجوانان ایران در اولین دیدار خود در چهارچوب رقابت های والیبال قهرمانی نوجوانان جهان در آرژانتین به مصاف تیم ملی اسپانیا رفت که با نتیجه سه بر صفر و با امتیازات 25بر 22، 27 بر 25 و 25 بر 21 مغلوب حریف خود شد.
گفتنی است ترکیب شروع کننده تیم ایران را عبادی پور، احمدی، صادقیانی، قلی پور، حسین آبادی، دهنوی و فیاضی تشکیل دادند.
• بهروز عطایی سرمربی تیم ایران در جلسه مطبوعاتی بعد از مسابقه گفت: تیم ما بد بازی کرد و آنچه را به آنها گفته بودم در زمین پیاده نکردند. وی خاطر نشان کرد: داوری به ضرر ما بود ولی عامل اصلی باخت ما عملکرد نه چندان خوب ما درزمین بازی بود.
• پوریا فیاضی کاپیتان تیم ایران نیز با اشاره به اینکه هنوز شانس صعود داریم و با برد در دو مسابقه آینده می توانیم صعود کنیم  گفت : داوری کمر تیم مارا شکست  واعصاب بازیکنان را بهم ریخت.
• سرمربی آرژانتینی تیم اسپانیا با تمجید از عملکرد تیمش گفت: ما به هدفمان که پیروزی در این مسابقه بودرسیدیم و من از عملکرد بازیکنانم راضی هستم . وی افزود ایران تیم خوبی بود ولی ما با آنالیز خوب توانستیم تیم این تیم پرقدرت را شکست دهیم.

ایران - اسپانیا 6

 

ایران - اسپانیا 4 

ایران - اسپانیا 2

 

 شکست نوجوانان ایران مقابل اسپانیا 1

نوجوانان کشورمان فردا شب در دومین دیدار خود از ساعت 20:30 به مصاف تیم قدرتمند صربستان می روند.

/ 1 نظر / 16 بازدید
سهراب

«او از اراده‏ی الهی برخوردار است»