بی مقدمه

نوجوانان والیبالیست انتقام بزرگسالان را از روسیه گرفتند

تیم ملی نوجوانان کشورمان در آخرین دیدار خود در دوردوم رقابت های والیبال قهرمانی نوجوانان جهان در آرژانتین به مصاف تیم روسیه رفت.
نوجوانان کشورمان مسابقه را با ترکیب آرمین صادقانی ،پوریا فیاضی،شهاب احمدی ، سجاد دهنوی ، جواد حسین آبادی ، میلاد عبادی پور و ابوالفضل قلیپور آغاز کردند و موفق شدند در سه ست پیاپی حریف خود را با امتیازات 25بر12، 26بر24 و 25بر20 شکست دهند و مقتدرانه با کسب 9 امتیاز از سه بازی با شایستگی تمام در صدر جدول رده بندی گروه H بایستند و  ثابت کنند که شایستگی حضور در جمع هشت تیم برتر جهان را داشتند.
بدین ترتیب در مرحله نهایی این رقابت ها ملی پوشان کشورمان به مصاف تیم ملی مصر(تیم دوم گروه E) خواهند رفت تا در صورت پیروزی برای کسب مقام نهمی این رقابت ها با برنده برزیل و امریکا پیکار کنند.

پیروزی مقتدرانه نوجوانان ایران برابر روس ها و صدرنشینی گروه H 1

بازم دم این نوجوونها گرم که امیدوارمون میکنن  و باعث میشن که زنده بمونیمتشویق

 به بزرگتر ها توهین نشه هااااا او نا هم بد کار نکردن:

تیم ملی والیبال بزرگسالان کشورمان که خود را برای شرکت در مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا آماده می کند،  در دومین دیدار خود در تورنمنت بین المللی اسلونی عصر امروز از ساعت 18:30 به وقت تهران به مصاف تیم ملی اسلواکی رفت.
شاگردان خولیو ولاسکو که با ترکیب نادی، امیر حسینی، نظری افشار، کمالوند، ظربف، موسوی و بازار گرد مسابقه را آغاز کردند، موفق شدند در سه ست پیاپی با امتیازات 25 بر 17، 25 بر 23 و 25 22 اسلوک ها که خود را برای شرکت در مسابقات والیبال قهرمانی مردان اروپا آماده می کنند را شکست دهند تا فردا در آخرین دیدار خود در این رقابت ها به مصاف میزبان روند.

پیروزی شاگردان خولیو ولاسکو مقابل اسلواکی 1

در ضمن تیم والیبال دختران دانش آموز ایران هم توی آسیا سوم شدماچ

خداییش این تیم های پایه خیلی امیدوار کننده ان.

رااااسسسسسستی استقلال برد و صدر نشین لیگ شد

لبخند    خنده    بای بای    خجالت    هورا    تشویق    ماچ   نیشخند

هفته ی بعد هم با تراختور بازی داره که میدونم میبریم چون . . .

استقلال زلزله ی محبوب هرچی دلهقلب     قلب     قلب     قلب     قلب     قلب     قلب

/ 1 نظر / 20 بازدید
صبا

سلاااااااااااااااام.. به امید قهرمانی همیشگیه تیممون...............