...

تیمهای ملی والیبال صربستان واسپانیا برگزار کننده فینال قهرمانی نوجوانان جهان در سال 2011 بودند که در پایان این دیدار حساس و پایاپای که 115 دقیقه بطول انجامید تیم ملی والیبال صربستان با نتیجه 3 بر 2 در مقابل تیم اسپانیا به پیروزی رسید و عنوان قهرمانی رقابتها را ار آن خود نمود.
صربستان 3 – اسپانیا 1
(25-23)(25-19)(28-30)(16-25)(15-11)
گفتنی است که تیم ملی والیبال صربستان مدافع عنوان قهرمانی در دوره گذشته در ایتالیا بود که توانست در فینال با پیروزی در مقابل تیم ملی والیبال کشورمان عنوان قهرمانی را از آن خود نماید.

 

 

 

 

 

تیم ملی والیبال نوجوانان کشورمان در آخرین  دیدار خود در رقابتهای والیبال قهرمانی نوجوانان جهان در آرژانتین برای کسب مقام نهمی این رقابت ها  از ساعت 4:30 بامداد امروز به مصاف تیم ملی برزیل رفت.
نوجوانان والیبالیست کشورمان مسابقه را با ترکیب آرمین صادقانی ،پوریا فیاضی،شهاب احمدی ، سجاد دهنوی ، جواد حسین آبادی ، میلاد عبادی پور و ابوالفضل قلیپور آغاز کردند.
در این دیدار نفسگیر و پر هیجان که 151 دقیقه بطول انجامید تیم ملی والیبال نوجوانان برزیل موفق گردید علی رغم بازی زیبا و پرتوان ایران ، نتیجه ابن دبدار حساس را با پیروزی 3 بر 2 از آن خود نموده و مقام نهمی رقابتها را از آن خود نماید. تیم ملی والیبال نوجوانان کشورمان به مقام دهمی رقابتها بسنده نمود.
برزیل 3 – ایران 2

 

 

 

 

 

اصلا مشکلی نیست انشا ا... دفعه ی بعدنگران

یه خبر خوشحال کننده که میدونم شنیدین ایران در تورنومنت

چهار جانبه ی اسلونی قهرمان شد و این اولین قهرمانی تیم

همراه  ولاسکو بود.خداییش هرچقدر تیم Bگند میزنه این 

تیم Aخوب کار میکنه. صرف نظر از خل بازیهایابله خولیو ولاسکو

درابتدای مربیگریش(کنار گذاشتن معروف و اینا . . . )داره کم کم

به جایگاهی که باید برسه و ایران رو برسونه نزدیک تر میشه که

بایدم این کارو بکنه چون ما ازش  انتظار داریم و چون ولاسکو به

عنوان گرون ترینعینک مربی خارجی غیر فوتبالی ایران شناخته

شده باید به اندازه ی کیروش برای والیبال ما مایه بذاره.ابرو

بدروووووود . . . . . . . . . . . .

 

/ 2 نظر / 6 بازدید
چک کردن رتبه سایت شما

سلام خوبید ؟ تا حالا رتبه سایت خودتون رو توی گوگل ، یاهو و سایت های بزرگ دیگه چک کردید ؟ یه سایت هست که می تونید پیج رنک گوگل ، رنک الکسا و رنک فیس بوک سایتتون رو توش چک کنید . فقط کافیه که برید به این آدرس : http://seo-stats.tk/ بعدش هم تو صفحه اصلی آدرس سایت خودتون رو بدون http وارد کنید تا رتبه سایتتون رو ببینید. اگه دلتون خواست می تونید رو تبلیغات کلیک کنید تا ما بتونیم امکانات بیشتری بهش اضافه کنیم. موفق باشید

NASIM

بله دیگه تیمAگله.......به امیدموفقیت تیم ملی[هورا] مرسی بابت اپت عزیزم[گل]