اولین بازی

سلام بچه ها تببببببببببببببرررررررررررررررررررررررریییییییییییییییییککککککککهوراهوراصاحب اولین برد در جام ملت ها شدیم خیییییییییییییییییلی سوتی دادن بروبکس مون اما خب ایراااااااااااانه دیگه در هر صورت میبره :

واینک اظهارات عمو ولاسکو:

 

سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان بعد از پیروزی بر تیم افغانستان گفت: شناختی از این تیم نداشتیم زیرا تا کنون فیلم بازی های این تیم را ندیده بودیم."خولیو ولاسکو" در نشست خبری با رسانه ها افزود: بازی با افغانستان نخستین بازی تیم ایران در مسابقات آسیایی بود. برای تیم ایران تجربه این بازی بسیار مهم بود زیرا بسیاری از استرس های بازیکنان را بر طرف می کرد.سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان خاطر نشان کرد: در ست نخست این بازی به دلیل حضور تماشاگران بی شمار افغانستان در سرویس ها اشتباهاتی داشتیم که در ست های بعدی جبران شد. من به تیم افغانستان نیز برای حضور تماشاگران زیاد تبریک می گویم.وی تصریح کرد: معمولا در بازی ها مربیان با توجه به نیاز بازی تعویض های تیم را انجام میدهند اما ایران در بازی با افغانستان تنها برای تجربه دیگر بازیکنان از همه آنان استفاده کرد تا به آنان فرصت بازی داده شود.ولاسکو در خصوص بازی فردا تیم ملی ایران در برابر چین تایپه گفت: این تیم از بازی های ترکیبی بیشتر بهره می برد و کارهای دوبل انجام می دهد. باید بازیکنان ایران حواسشان جمع باشد که توپ های این شکلی را جمع کنند.وی در خصوص بازی تیم های کره و استرالیا نیز گفت: من دو ست از بازی این دو تیم را دیدم. شناخت من از استرالیا بیشتر است زیرا در یک تورنمنت با این تیم بازی کردیم. استرالیا تیمی است که در حالت ها خاص بسیار خطرناک است. سرمربی تیم ملی والیبال ایران افزود: تیم کره جنوبی نیز با تیم های دیگر متفاوت است. به ویژه اسپکرهای آنان خطرناکند. بر روی این تیم در حال مطالعه هستیم اما فعلا نمی خواهم در مورد آنان صحبت کنم.کاپیتان تیم ملی والیبال کشورمان نیز در این نشست گفت: در بازی با افغانستان با صلاحدید سرمربی همه بچه ها بازی کردند. سعی ما در این بازی اول احترام گذاشتن به تیم افغانستان بود و دوم پیروزی . علیرضا نادی خاطر نشان کرد: تیم افغانستان خوب بازی کرد و من فکر نمی کردم که آنان اینگونه بازی کنند. والیبال این کشور در آینده رشد خوبی خواهد داشت.وی در خصوص تفاوت بازی ایران در گیم های مختلف گفت: تیم افغانستان در ست های اول و دوم تاکتیک مشخصی نداشت و این موضوع باعث سردرگمی بازیکنان تیم ایران شد. در ست سوم آنان را شناختیم و راحت بازی کردیم.کاپیتان تیم ملی والیبال کشورمان تاکید کرد: ایران برای قهرمانی در این مسابقات تلاش می کند و به همین دلیل باید در برابر همه تیم ها پیروز شود.وی درخصوص بازی فردا تیم ایران با چین تایپه گفت: ایران با این تیم بازی های زیادی انجام داده و شناخت کامل نسبت به این تیم داریم. بازیکنان تایپه بسیار باهوش هستند که دوبل کار و ترکیبی عمل می کنند. همچنین توپ گیری آنان خیلی خوب است که باید حواسمان جمع باشد.تیم ملی والیبال ایران در نخستین روز مسابقات قهرمانی مردان آسیا عصر امروز به مصاف افغانستان رفت واین تیم را سه بر صفر شکست داد.

توی پرانتز:داور زنه رو دیدین!  مژه   چه دستی باهاش دادن!نیشخند

جای معروف خیلی خیلی خالیه نه؟افسوس

خب دیگه فردا با چین تایپه بازی داریم که شاید سخت ترین بازیمون تواین مرحله همین باشه به امید پیروزی برای بچه ها دعا کنید.فرشته

اینم عکسای بازی:

ایران - افغانستان               IRN - AFG 41

ایران - افغانستان               IRN - AFG 3

 

ایران - افغانستان               IRN - AFG 6

ایران - افغانستان               IRN - AFG 8

 

ایران - افغانستان               IRN - AFG 10

 

ایران - افغانستان               IRN - AFG 12

ایران - افغانستان               IRN - AFG 13

ایران - افغانستان               IRN - AFG 15

ایران - افغانستان               IRN - AFG 16

 

ایران - افغانستان               IRN - AFG 19

 

ایران - افغانستان               IRN - AFG 23

ایران - افغانستان               IRN - AFG 25

ایران - افغانستان               IRN - AFG 30

ایران - افغانستان               IRN - AFG 31

 

ایران - افغانستان               IRN - AFG 39

 

ایران - افغانستان               IRN - AFG 40

 

پانویس:دربی رو حال کردین بردیم!هورا

آسمان گفت که من آبیم                               

                       عشق میورزم که استقلالیمقلب


 

/ 11 نظر / 21 بازدید
نمایش نظرات قبلی
NASIM

ملخ جوگرفتتابدجووووووووور[قهقهه]

صبا

سلاااااااااام...عالی بود ....به امید بردهای بیشتر مرسی از اپ خوبت...

عاشق والیبال

سلام تبریک تبریک تبریک.ایشالله جشن قهرمانی[گل][قلب]منم آپم[خداحافظ]

زهرا

بله افرین ایران که این تیم خیلیییییییی قوی رو شکست دادن[قهقهه] حالا کدوما دست دادند؟[عصبانی]

ناشناس

سلام . رفتی بازی رو ببینی ؟ رفتارمشکوکی ندیدی ؟ دوست دختر ح . ز امروز نبود . فکر کنم فردا بره بازی رو ببینه . [سبز] مطمئن نیست دوست دخترش باشه .

ناشناس

کار درستیه مشخصات دختره رو بدم ببینیش ؟ گفتممطمئن نیستم دوست دخترش باشه . سر تمرینشون رفته بودم منو راه ندادن دختره رفت تو ح . ز اومد جلو بردشون یه جا بشینن .

ناشناس

نه . از سلام کردن و رفتار طرف نسبتا رو می شه فهمید . تو با خواهر زادهت و دوستات و دوست دختر یا دوست پسرت یه جور رفتار می کنی ؟ دختر 21 سالشه نمی خوره خواهر زادهش باشه . تو بیوگرافیش خوندم . خدا کنه دوست دخترش نباشه . [هورا]

ناشناس

نظر قبلمو تایید نکن جواب بده که بفهمم خوندی .

ناشناس

می ری بازیه امروزو ببینی ؟ [پلک]