.♡❀گلستان من❀♡.
به نام اون که نامش زیباست و خودش زیبا ترینه . . . 
قالب وبلاگ
آخرين مطالب

تیم ملی والیبال ایران با 6 امتیاز صدرنشین شد

تیم ملی والیبال کشورمان با پیروزی در دومین بازی خود در دور مقدماتی شانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا و کسب شش امتیاز، در گروه نخست این رقابت ها صدرنشین شد.تیم ملی والیبال کشورمان در دیدار امروز برابر چین تایپه با ترکیب علیرضا نادی، امیر حسینی، فرهاد نظری افشار، آرش کمالوندی، مهدی بازارگرد، سید محمد موسوی و فرهاد ظریف (لیبرو) بازی را آغاز کرد.ملی پوشان والیبال ایران در ست نخست با دفاع مناسب بر روی آبشارهای بازیکنان چین تایپه با امتیاز 25 بر 15 به پیروزی رسیدند.تیم ملی والیبال کشورمان که در دیدار امروز نیز از بازیکنان غیر اصلی به مراتب استفاده کرد و در ست دوم نیز با پاس های بی نظیر امیر حسینی که شیوه پاس های او در آسیا همتا ندارد، با امتیاز 26 بر24 به پیروزی رسید. تلاش های مهدی بازارگرد و امیر غفور جای خالی محمد محمد کاظم بازیکن مصدوم ایران را برای تیم ملی والیبال پر کرد و بازیکنان ایران در ست سوم نیز با امتیاز 25 بر 17 پیروز میدان شدند تا در نهایت 3 امتیاز این بازی را با نتیجه سه بر صفر از آن خود کنند.چین تایپه جوان ترین تیم شانزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا است که با میانگین سنی 22 سال و 4 ماه در این رقابت ها حاضر است. در این تیم جوان ترین بازیکن با 20 سال و 7 ماه سن حضور دارد و مسن ترین بازیکن نیز 25 ساله است.  تیم ملی والیبال کشورمان فردا جمعه در سومین بازی خود به مصاف هندوستان خواهد رفت که این بازی نیز از ساعت 18 و 30 دقیقه در سالن 12 هزارنفری آزادی.

عکس بازی:

 

تیم ملی والیبال ایران با 6 امتیاز صدرنشین شد 1

به امید قهرمانی!قلب

 

[ ۱۳٩٠/٦/۳۱ ] [ ٩:۱٤ ‎ب.ظ ] [ ملخ الشعرا گلستانی ]

کاپیتان تیم ملی والیبال ایران درباره اقدام برخی بازیکنان تیم ملی والیبال کشورمان در دست دادن با داور زن قزاقستانی، گفت: والیبالیست‌ها از اقدام خود نادم و پشیمان هستند.وی اصرار سرداور سریلانکایی برای دست دادن با داور زن را علت اصلی این اقدام بازیکنان عنوان کرد و در عین حال گفت که برخی بازیکنان تیم ما تجربه حضور در مسابقات بین‌المللی را نداشته و تحت تاثیر سخن داور که براساس مقررات فدراسیون جهانی والیبال مطرح شد، این اقدام را انجام دادند اما تمامی این مطالب دلیل قانع کننده برای خطای بازیکنان نیست و بازیکنان از اقدام خود نادم هستند.
کاپیتان تیم ملی والیبال کشورمان با تاکید بر اینکه بازیکنان بعد از این اشتباه خود برای قهرمانی هم قسم شدند، تصریح کرد: فرزندان ایران اسلامی برای جبران خطای خود تمام تلاششان را برای قهرمانی و برافراشته شدن پرچم 3 رنگ ایران اسلامی در آسیا به کار خواهند گرفت.

منبع:خبر گذاری فارس

آخی حیوونیا!خوشمزه

شاعر میگه که:

چرا عاقل کند کاری که باز آرد پشیمانی که بعدا خود به خود گوید چه کار کردی که لعنت بر خودت بادابادا مبارک بادا . . .نیشخند

[ ۱۳٩٠/٦/۳۱ ] [ ٢:۳٧ ‎ب.ظ ] [ ملخ الشعرا گلستانی ]

سلام بچه ها تببببببببببببببرررررررررررررررررررررررریییییییییییییییییککککککککهوراهوراصاحب اولین برد در جام ملت ها شدیم خیییییییییییییییییلی سوتی دادن بروبکس مون اما خب ایراااااااااااانه دیگه در هر صورت میبره :

واینک اظهارات عمو ولاسکو:

 

سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان بعد از پیروزی بر تیم افغانستان گفت: شناختی از این تیم نداشتیم زیرا تا کنون فیلم بازی های این تیم را ندیده بودیم."خولیو ولاسکو" در نشست خبری با رسانه ها افزود: بازی با افغانستان نخستین بازی تیم ایران در مسابقات آسیایی بود. برای تیم ایران تجربه این بازی بسیار مهم بود زیرا بسیاری از استرس های بازیکنان را بر طرف می کرد.سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان خاطر نشان کرد: در ست نخست این بازی به دلیل حضور تماشاگران بی شمار افغانستان در سرویس ها اشتباهاتی داشتیم که در ست های بعدی جبران شد. من به تیم افغانستان نیز برای حضور تماشاگران زیاد تبریک می گویم.وی تصریح کرد: معمولا در بازی ها مربیان با توجه به نیاز بازی تعویض های تیم را انجام میدهند اما ایران در بازی با افغانستان تنها برای تجربه دیگر بازیکنان از همه آنان استفاده کرد تا به آنان فرصت بازی داده شود.ولاسکو در خصوص بازی فردا تیم ملی ایران در برابر چین تایپه گفت: این تیم از بازی های ترکیبی بیشتر بهره می برد و کارهای دوبل انجام می دهد. باید بازیکنان ایران حواسشان جمع باشد که توپ های این شکلی را جمع کنند.وی در خصوص بازی تیم های کره و استرالیا نیز گفت: من دو ست از بازی این دو تیم را دیدم. شناخت من از استرالیا بیشتر است زیرا در یک تورنمنت با این تیم بازی کردیم. استرالیا تیمی است که در حالت ها خاص بسیار خطرناک است. سرمربی تیم ملی والیبال ایران افزود: تیم کره جنوبی نیز با تیم های دیگر متفاوت است. به ویژه اسپکرهای آنان خطرناکند. بر روی این تیم در حال مطالعه هستیم اما فعلا نمی خواهم در مورد آنان صحبت کنم.کاپیتان تیم ملی والیبال کشورمان نیز در این نشست گفت: در بازی با افغانستان با صلاحدید سرمربی همه بچه ها بازی کردند. سعی ما در این بازی اول احترام گذاشتن به تیم افغانستان بود و دوم پیروزی . علیرضا نادی خاطر نشان کرد: تیم افغانستان خوب بازی کرد و من فکر نمی کردم که آنان اینگونه بازی کنند. والیبال این کشور در آینده رشد خوبی خواهد داشت.وی در خصوص تفاوت بازی ایران در گیم های مختلف گفت: تیم افغانستان در ست های اول و دوم تاکتیک مشخصی نداشت و این موضوع باعث سردرگمی بازیکنان تیم ایران شد. در ست سوم آنان را شناختیم و راحت بازی کردیم.کاپیتان تیم ملی والیبال کشورمان تاکید کرد: ایران برای قهرمانی در این مسابقات تلاش می کند و به همین دلیل باید در برابر همه تیم ها پیروز شود.وی درخصوص بازی فردا تیم ایران با چین تایپه گفت: ایران با این تیم بازی های زیادی انجام داده و شناخت کامل نسبت به این تیم داریم. بازیکنان تایپه بسیار باهوش هستند که دوبل کار و ترکیبی عمل می کنند. همچنین توپ گیری آنان خیلی خوب است که باید حواسمان جمع باشد.تیم ملی والیبال ایران در نخستین روز مسابقات قهرمانی مردان آسیا عصر امروز به مصاف افغانستان رفت واین تیم را سه بر صفر شکست داد.

توی پرانتز:داور زنه رو دیدین!  مژه   چه دستی باهاش دادن!نیشخند

جای معروف خیلی خیلی خالیه نه؟افسوس

خب دیگه فردا با چین تایپه بازی داریم که شاید سخت ترین بازیمون تواین مرحله همین باشه به امید پیروزی برای بچه ها دعا کنید.فرشته

اینم عکسای بازی:

ایران - افغانستان               IRN - AFG 41

ایران - افغانستان               IRN - AFG 3

 

ایران - افغانستان               IRN - AFG 6

ایران - افغانستان               IRN - AFG 8

 

ایران - افغانستان               IRN - AFG 10

 

ایران - افغانستان               IRN - AFG 12

ایران - افغانستان               IRN - AFG 13

ایران - افغانستان               IRN - AFG 15

ایران - افغانستان               IRN - AFG 16

 

ایران - افغانستان               IRN - AFG 19

 

ایران - افغانستان               IRN - AFG 23

ایران - افغانستان               IRN - AFG 25

ایران - افغانستان               IRN - AFG 30

ایران - افغانستان               IRN - AFG 31

 

ایران - افغانستان               IRN - AFG 39

 

ایران - افغانستان               IRN - AFG 40

 

پانویس:دربی رو حال کردین بردیم!هورا

آسمان گفت که من آبیم                               

                       عشق میورزم که استقلالیمقلب


 

[ ۱۳٩٠/٦/۳٠ ] [ ٩:٠٦ ‎ب.ظ ] [ ملخ الشعرا گلستانی ]

چندی پیش مسئولین باشگاه پیکان اعلام کردند که از شرکت در لیگ برتر والیبال ایران در سال 90 کناره گیری خواهند کرد.(...کرده بودن گفته بودن!) پس از بررسی ها و پی گیری های مسئولین فدراسیون والیبال، وزارت ورزش و جوانان، وزارت صنعت و تجارت و همکاری مهندس نجم الدین، مدیر عامل ایران خودرو،(دستشونم درد نکنه) این تیم که پرافتخار ترین تیم آسیا و ایران می باشد و عنوان سومین باشگاه والیبال دنیا را به یدک می کشد در لیگ والیبال ایران ماندنی شد(هوررررراااااااهورا     هوووورررررررااااااااهورا  ) و مهر ماه سال جاری به عنوان نماینده و قهرمان ایران و آسیا در رقابت های قهرمانی باشگاه های جهان شرکت خواهد کرد.
ایول بابا برای یه بارم که شده خوب تصمیمی گرفتن اینجانب ملخ الشعرا گلستانی به نوبه ی خود ماندگاری تیم پر افتخار پییکان را در لیگ والیبال ایران تببببببببررررررریییییییییک میگم به امید دوباره قهرمانی!

هورا   قهقهه     قلب     اوه      بای بای     بغل     ماچ

 

 

 

 

 

 

 

 

[ ۱۳٩٠/٦/٢٤ ] [ ۱٠:٥۸ ‎ق.ظ ] [ ملخ الشعرا گلستانی ]
[ ۱۳٩٠/٦/۱٩ ] [ ۱۱:٠٠ ‎ق.ظ ] [ ملخ الشعرا گلستانی ]

سلام بچه ها امروز حوصله ندارم دلم براش تنگ شده،افسوسیادمه تو آخرین مصاحبه اش تو تلوزیون این شعر رو خوند:

"من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی آبی

                        ولی با خفت و خاری پی شبنم نمیگردم"

واقعا همه تنها گذاشتنش،

حالا که شب پنج شنبه است بیاید همگی براش یه فاتحه بخونیم،برای شادی روحش؛

برای اون؛

به یاد اون؛

به یاد ناصرخان حجازی . . .

فرزند ایران زمین . . .

پانویس:

در زمان ما کمتر کسی مثل حجازی ایستاده می میره و همه خم از این دنیا میرن.

"خدادادعزیزی"

[ ۱۳٩٠/٦/۱٦ ] [ ۱۱:۱٠ ‎ب.ظ ] [ ملخ الشعرا گلستانی ]

سلللللللللام بروبکس:

مسئولین باشگاه پیکان، این دارنده پرافتخارترین تیم والیبال ایران و قاره آسیا، چندی پیش اعلام کردند که قصد انحلال تیم والیبال این باشگاه را دارند.(بیخود کردن گفتن مگه دست خودشونه؟بازنده) پیکان که افتخار بزرگی همچون کسب مدال برنز پیکارهای قهرمانی باشگاه های جهان را در ویترین افتخارات خود داراست، پس از قهرمانی در رقابتهای باشگاه های مردان آسیا و در حالی که حضور خود را برای شرکت در رقابتهای والیبال قهرمانی باشگاه های جهان و لیگ برتر والیبال مردان اعلام کرده بود، از شرکت در این مسابقات انصراف داد.(ببین الکی الکی دارن والیبال ما رو نابود میکنن!عصبانی) محمدرضا داورزنی، رئیس فدراسیون والیبال، پس از ارسال نامه انصرافیه باشگاه پیکان به فدراسیون والیبال، به روابط عمومی فدراسیون والبیال گفت: «باشگاهی مثل پیکان متعلق به شخص خاصی نیست (ایول برادر داور زنی!تشویق)و نباید درباره این باشگاه که بیش از چهار دهه در والیبال کشور فعالیت کرده و افتخارات بزرگی چون مقام سومی و چهارمی جهان را کسب کرده و عنواندار چند دوره قهرمانی آسیا و ایران شده، به این صورت تصمیم گیری شود. باشگاه پیکان جزو منابع ملی ایران است و منابع ملی هم باید در راستای خدمت به منافع ملی کشور باشند. ما از وزرای محترم ورزش و صنایع خواسته ایم که مشکل این تیم را حل کنند و مانع وارد شدن چنین خسارت بزرگی به والیبال کشور و در نتیجه ورزش و منافع ملی مملکت شوند.»

واقعاااااااا  واقعا که!خجالتم نمیکشن داماش که کاملا رفت پیکان هم که داره میرهتعجب یهو بیاین لیگ رو تعطیل کنید راحت شیم دیگه!

 بابا ایهاالناس یه رشته بود که تو ایران داشت واقعا پیشرفت میکرد اونم دستی دستی دارین خودتون نابودش میکنین؟سوال

من واقعا ...ابله

[ ۱۳٩٠/٦/۱٤ ] [ ۱٠:۱٧ ‎ق.ظ ] [ ملخ الشعرا گلستانی ]

بیا که ترک فلک، خوان روزه غارت کرد

هلال عید به دور قدح اشارت کرد

ثواب روزه و حج قبول، آن کس برد
 
که خاک میکده عشق را زیارت کرد
 
بچه ها سلام عیدتون مبارکقلب
 
اخبار جدید و کوتاه:
 
 

فدراسیون جهانی والیبال رده بندی جدید تیم های ملی زنان و دختران

 جهان رو اعلام کرد، در بخش بزرگسالان تیم های برزیل، امریکا و

 روسیه به ترتیب اول تا سوم هستن و آبجیامونم صدویکم اننیشخندو در رده

 ی نوجوانان تیم های چین، برزیل وامریکا به ترتیب در رده های اول تا

 سوم قرار گرفتند و ایران نیز با دو پله صعود  در رده چهل و یکمتشویق جهان

 قرار گرفت(گفتم تیم های پایه امیدوار کننده ترن).

خب دیگه . . . . . . . . . . . . . . . . . .میتونیم امید وار باشیم

بانوان تو رشته های دیگه مثل تکواندو یا از این قبیل رده های بالا رو

کسب کنن البته تقصیر بعضی بانوان والیبالیست  کشورمونم هست که

طاقچه بالا میذارن و دعوت نامه ی تیم ملی رو رد میکنن با اینکه میتونن

 خیلی مفید باشن از خودم نمیگم توی همین شهر من دست کم از

 سه چهار نفر دعوت شده از چند تاشون حتی دو بار ولی نرفتن اینها

هم کسایی بودن که من بازیهاشون رو میدیدم کف میکردم یکی شون

درحد حمزه زرین قدرتی بازی میکنه به جان خودم !

آخه من به اینا چی بگم خییییلیا آرزوشونه از جلوی کمپ تیم ملی رد

بشن خیال باطلدیگه چه برسه به این که تو تیم بازیم کنن خواهش میکنم لگد

به بخت خودتون نزنید این شتره در خونه ی هرکی نمیخوابه ها      

گفته باشم!برید خوب بازی کنید دل هوادارارو هم شاد میکنید  بازم

میگم به من ربطی نداره دیگه خود دانید.

................................................................................

فدراسیون جهانی والیبال رده بندی جدید تیم های نوجوانان و جوانان

 جهان را اعلام کرد، تیم های صربستان، آرژانتین و روسیه به ترتیب در

 رده های اول تا سوم قرار گرفتند و ایران نیز با 136 امتیاز  در رده اول

 قاره آسیا و هشتم جهان(بازم دم اینا گرم)و تیم های چین و هند از

 آسیا  به ترتیب  با 74 و 70 امتیاز  در رده یازدهم و سیزدهم قرار گرفت.

رده بندی 20 تیم برتر:

1- صربستان

2- آرژانتین

3- روسیه

4- کوبا

5- اسپانیا

6- برزیل

7- امریکا

8- ایران

9-بلغارستان

10- فرانسه

11- چین

12- تونس

13- هند

14- مصر

15- ژاپن

16- یونان

17- پورتوریکو

18- کانادا

19- ونزوئلا

20- موراکو

 در ضمن پیشاپیش فرارسیدن بهار تعلیم و تربیت رو به همه ی

شما عزیزان تسلیت عرض میکنم به امید بازنشستگی دائمی

 مدیران مخصوصا مدیر دلسوز(اننده) و کوشا(ینده)مدرسه ی ما.یول

[ ۱۳٩٠/٦/٩ ] [ ۸:٠٥ ‎ب.ظ ] [ ملخ الشعرا گلستانی ]

تیمهای ملی والیبال صربستان واسپانیا برگزار کننده فینال قهرمانی نوجوانان جهان در سال 2011 بودند که در پایان این دیدار حساس و پایاپای که 115 دقیقه بطول انجامید تیم ملی والیبال صربستان با نتیجه 3 بر 2 در مقابل تیم اسپانیا به پیروزی رسید و عنوان قهرمانی رقابتها را ار آن خود نمود.
صربستان 3 – اسپانیا 1
(25-23)(25-19)(28-30)(16-25)(15-11)
گفتنی است که تیم ملی والیبال صربستان مدافع عنوان قهرمانی در دوره گذشته در ایتالیا بود که توانست در فینال با پیروزی در مقابل تیم ملی والیبال کشورمان عنوان قهرمانی را از آن خود نماید.

 

 

 

 

 

تیم ملی والیبال نوجوانان کشورمان در آخرین  دیدار خود در رقابتهای والیبال قهرمانی نوجوانان جهان در آرژانتین برای کسب مقام نهمی این رقابت ها  از ساعت 4:30 بامداد امروز به مصاف تیم ملی برزیل رفت.
نوجوانان والیبالیست کشورمان مسابقه را با ترکیب آرمین صادقانی ،پوریا فیاضی،شهاب احمدی ، سجاد دهنوی ، جواد حسین آبادی ، میلاد عبادی پور و ابوالفضل قلیپور آغاز کردند.
در این دیدار نفسگیر و پر هیجان که 151 دقیقه بطول انجامید تیم ملی والیبال نوجوانان برزیل موفق گردید علی رغم بازی زیبا و پرتوان ایران ، نتیجه ابن دبدار حساس را با پیروزی 3 بر 2 از آن خود نموده و مقام نهمی رقابتها را از آن خود نماید. تیم ملی والیبال نوجوانان کشورمان به مقام دهمی رقابتها بسنده نمود.
برزیل 3 – ایران 2

 

 

 

 

 

اصلا مشکلی نیست انشا ا... دفعه ی بعدنگران

یه خبر خوشحال کننده که میدونم شنیدین ایران در تورنومنت

چهار جانبه ی اسلونی قهرمان شد و این اولین قهرمانی تیم

همراه  ولاسکو بود.خداییش هرچقدر تیم Bگند میزنه این 

تیم Aخوب کار میکنه. صرف نظر از خل بازیهایابله خولیو ولاسکو

درابتدای مربیگریش(کنار گذاشتن معروف و اینا . . . )داره کم کم

به جایگاهی که باید برسه و ایران رو برسونه نزدیک تر میشه که

بایدم این کارو بکنه چون ما ازش  انتظار داریم و چون ولاسکو به

عنوان گرون ترینعینک مربی خارجی غیر فوتبالی ایران شناخته

شده باید به اندازه ی کیروش برای والیبال ما مایه بذاره.ابرو

بدروووووود . . . . . . . . . . . .

 

[ ۱۳٩٠/٦/٧ ] [ ۱۱:٢۳ ‎ق.ظ ] [ ملخ الشعرا گلستانی ]

نوجوانان والیبالیست انتقام بزرگسالان را از روسیه گرفتند

تیم ملی نوجوانان کشورمان در آخرین دیدار خود در دوردوم رقابت های والیبال قهرمانی نوجوانان جهان در آرژانتین به مصاف تیم روسیه رفت.
نوجوانان کشورمان مسابقه را با ترکیب آرمین صادقانی ،پوریا فیاضی،شهاب احمدی ، سجاد دهنوی ، جواد حسین آبادی ، میلاد عبادی پور و ابوالفضل قلیپور آغاز کردند و موفق شدند در سه ست پیاپی حریف خود را با امتیازات 25بر12، 26بر24 و 25بر20 شکست دهند و مقتدرانه با کسب 9 امتیاز از سه بازی با شایستگی تمام در صدر جدول رده بندی گروه H بایستند و  ثابت کنند که شایستگی حضور در جمع هشت تیم برتر جهان را داشتند.
بدین ترتیب در مرحله نهایی این رقابت ها ملی پوشان کشورمان به مصاف تیم ملی مصر(تیم دوم گروه E) خواهند رفت تا در صورت پیروزی برای کسب مقام نهمی این رقابت ها با برنده برزیل و امریکا پیکار کنند.

پیروزی مقتدرانه نوجوانان ایران برابر روس ها و صدرنشینی گروه H 1

بازم دم این نوجوونها گرم که امیدوارمون میکنن  و باعث میشن که زنده بمونیمتشویق

 به بزرگتر ها توهین نشه هااااا او نا هم بد کار نکردن:

تیم ملی والیبال بزرگسالان کشورمان که خود را برای شرکت در مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا آماده می کند،  در دومین دیدار خود در تورنمنت بین المللی اسلونی عصر امروز از ساعت 18:30 به وقت تهران به مصاف تیم ملی اسلواکی رفت.
شاگردان خولیو ولاسکو که با ترکیب نادی، امیر حسینی، نظری افشار، کمالوند، ظربف، موسوی و بازار گرد مسابقه را آغاز کردند، موفق شدند در سه ست پیاپی با امتیازات 25 بر 17، 25 بر 23 و 25 22 اسلوک ها که خود را برای شرکت در مسابقات والیبال قهرمانی مردان اروپا آماده می کنند را شکست دهند تا فردا در آخرین دیدار خود در این رقابت ها به مصاف میزبان روند.

پیروزی شاگردان خولیو ولاسکو مقابل اسلواکی 1

در ضمن تیم والیبال دختران دانش آموز ایران هم توی آسیا سوم شدماچ

خداییش این تیم های پایه خیلی امیدوار کننده ان.

رااااسسسسسستی استقلال برد و صدر نشین لیگ شد

لبخند    خنده    بای بای    خجالت    هورا    تشویق    ماچ   نیشخند

هفته ی بعد هم با تراختور بازی داره که میدونم میبریم چون . . .

استقلال زلزله ی محبوب هرچی دلهقلب     قلب     قلب     قلب     قلب     قلب     قلب

[ ۱۳٩٠/٦/٥ ] [ ٢:٤۱ ‎ب.ظ ] [ ملخ الشعرا گلستانی ]
[ ۱۳٩٠/٦/٥ ] [ ٢:۳۳ ‎ب.ظ ] [ ملخ الشعرا گلستانی ]

ایسنا منتشر کرد:

پس از آنکه تیم ملی والیبال ایران در بازی‌های دانشجویان جهان حاضر نشد مقابل نماینده رژیم اشغالگر قدس بازی کند، ممکن است طبق قوانین بین‌المللی به مدت دو سال از حضور در رقابت‌های جهانی والیبال محروم شود. البته همه چیز بستگی به تصمیم فدراسیون جهانی والیبال دارد که در ماه نوامبر اتخاذ می‌شود.

رییس فدراسیون بین‌المللی ورزش‌های دانشگاهی در گفت‌وگو با خبرنگار اعزامی ایسنا به شنژن، درباره نشستی که اعضای هیئت رییسه فدراسیون برای بررسی موضوع عدم حضور تیم ملی والیبال ایران مقابل رژیم صهیونیستی در بازی‌های دانشجویان جهان داشتند، اظهار کرد: در مورد محرومیت فعلا چیزی مشخص نیست. ما باید این پرونده را در نشست کمیته اجرایی فدراسیون جهانی والیبال (FIVB) که در ماه نوامبر برگزار می‌شود، بررسی کنیم. ما هنوز گزارش کلینیک مربوط را که درباره علت بیماری بازیکنان تیم والیبال ایران است، بررسی نکرده‌ایم. اگر برای فدراسیون جهانی این موضوع محرز شود که دلایل ایران برای عدم حضور در این مسابقه غیر قابل قبول بوده، احتمال دارد تیم والیبال ایران را از حضور در مسابقه‌های جهانی به مدت دو سال محروم کنند. البته شاید ایران بتواند این محرومیت را با پرداخت 400 هزار دلار لغو کند.

عصبانیمن نمیدونم میمردن بازی میکردن با هاشون اگه میخواستن میتونستن یه کلمه هم باحریف صحبت نکنن و باهاشون دست ندن در حد و اندازه ی من نیست که راجع به چنین موضوعاتی اظهار نظر کنم ولی اینو خوب میفهمم که یه ورزش تیمی تو ایران بود که داشت تو رده ی جهانی به موفقیت های بالا میرسید اونم که. . . افسوس 

 

 والیبال ایران در آستانه دوسال محرومیت بین المللی 1

 محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال در خصوص انتشار اخبار مربوط به تعلیق دوساله بین المللی والیبال ایران به روابط عمومی فدراسیون والبیال گفت: «امیدواریم فدراسیون جهانی والیبال و آقای وی ژی هونگ دست به چنین اشتباه بزرگی نزنند. این تحریم چیز جدیدی نیست. مردم ما سی و سه سال است که با این تحریم ها دست و پنجه نرم می کنند. این امر برای ما هرگز نگران کننده نخواهد بود. چرا که پایداری در حفظ ارزش ها و اعتقادات مان برای ما ایرانی های مسلمان از هرچیزی مهمتر است و برای انجام این مهم از هیچ کوششی هم فروگذار نخواهیم کرد.»
داورزنی همچنین در رابطه با نفوذ صهیونیسم به ساختار جهانی والیبال گفت: «متاسفانه چند سالی است که شاهد وجود جریان هایی میان کنفدراسیون ها هستیم که معرف لابی های صهیونیسم در روابط آنهاست. صهیونیست ها در داخل فدراسیون جهانی هم نفوذ دارند تا آنجا که رئیس کمیته داوران، دبیر کمیته مربیان و چند عضو عالیرتبه FIVB  صهیونیست اند ولی ما هم بی کار نخواهیم نشست و بررسی ها و اقدامات لازم را برای جلوگیری از این امر انجام خواهیم داد. ما راهکارهای قانونی را پیگیری خواهیم کرد و از نفوذ خود در کنفدراسیون آسیا و فدراسیون جهانی برای دفاع از حقوق والیبال ایران استفاده خواهیم کرد و نخواهیم گذاشت حقی از ملت ایران ضایع شود.»

زبان

محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال در خصوص انتشار اخبار مربوط به تعلیق دوساله بین المللی والیبال ایران به روابط عمومی فدراسیون والبیال گفت: «امیدواریم فدراسیون جهانی والیبال و آقای وی ژی هونگ دست به چنین اشتباه بزرگی نزنند. این تحریم چیز جدیدی نیست. مردم ما سی و سه سال است که با این تحریم ها دست و پنجه نرم می کنند. این امر برای ما هرگز نگران کننده نخواهد بود. چرا که پایداری در حفظ ارزش ها و اعتقادات مان برای ما ایرانی های مسلمان از هرچیزی مهمتر است و برای انجام این مهم از هیچ کوششی هم فروگذار نخواهیم کرد.»
داورزنی همچنین در رابطه با نفوذ صهیونیسم به ساختار جهانی والیبال گفت: «متاسفانه چند سالی است که شاهد وجود جریان هایی میان کنفدراسیون ها هستیم که معرف لابی های صهیونیسم در روابط آنهاست. صهیونیست ها در داخل فدراسیون جهانی هم نفوذ دارند تا آنجا که رئیس کمیته داوران، دبیر کمیته مربیان و چند عضو عالیرتبه FIVB  صهیونیست اند ولی ما هم بی کار نخواهیم نشست و بررسی ها و اقدامات لازم را برای جلوگیری از این امر انجام خواهیم داد. ما راهکارهای قانونی را پیگیری خواهیم کرد و از نفوذ خود در کنفدراسیون آسیا و فدراسیون جهانی برای دفاع از حقوق والیبال ایران استفاده خواهیم کرد و نخواهیم گذاشت حقی از ملت ایران ضایع شود.»

خواهیم دید.

درضمن تیم نوجوونها هم پنج شنبه تو مرحله ی دوم مسابقات ساعت 5/1صبح با آمریکا بازی دارن . یه پیشنهاد از اون جایی که "مرگ بر آمریکا" و اینا در برابر شیطان بزرگم به میدون بازی نریم تا جنسمون تکمیل شه.خیال باطل

[ ۱۳٩٠/٦/۱ ] [ ٥:۳٤ ‎ق.ظ ] [ ملخ الشعرا گلستانی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره گلستان
آرشيو مطالب
RSS Feedمشاهده جدول کامل ليگ برتر ايران

كد ماوس

.

دوستدار علیرضا نادی